Niemcy mają problem

urn-newsml-dpa-com-20090101-141027-99-03660-large-4-3

Dżuma kontra cholera: w RFN przeciwko islamistom występują pseudokibice i neonaziści. To największy kryzys bezpieczeństwa wewnętrznego w Niemczech od lat.

Typowy niemiecki salafita urodził się w RFN. Pochodzi z Bliskiego Wschodu, jest młody, chodzi do szkoły lub ją skończył. Pewnego dnia spotkał na ulicy uśmiechniętego mężczyznę, ubranego w biały strój. Rozdającego Koran, który mu wskaże drogę do Raju. Łącznie w Niemczech salafici rozdali ponad milion egzemplarzy świętej księgi islamu. Efekt – siedem tysięcy aktywnych radykalnych islamistów w Niemczech, pół tysiąca uczestników walk w Iraku czy Syrii po stronie Państwa Islamskiego lub innej organizacji terrorystycznej. Ok. dziesięciu samobójców, którzy wysadzili się w powietrze wraz z policjantami lub niczego nie spodziewającymi się cywilami.

Dziś to nie neonazizm czy komunizm są najdynamiczniej rozwijającymi się radykalnymi ruchami. Islamizm przyciąga coraz więcej młodych ludzi, z którymi Niemcy mają coraz większy problem. Pojawiają się pomysły deportowania islamistów z RFN – problem w tym, że większość z nich to… obywatele Niemiec. Mówiący płynnie językiem Goethego, bez obcego akcentu skandujący na swoich manifestacjach antysemickie hasła. Wdający się w bijatyki z Kurdami, którzy na niemieckich ulicach demonstrują przeciwko mordowaniu ich rodaków przez terrorystów, przeciwko torturom, gwałtom i czynieniu jezydzkich bądź chrześcijańskich kobiet seksualnymi niewolnicami.

Wunder-von-Köln

Cały tekst: http://gosc.pl/doc/2222192.Niemcy-maja-problem

Reklamy

1 komentarz do “Niemcy mają problem

  1. salman

    90% Kurdów to muzułmanie!PKK oraz ich terrorystyczna bojówka YPG to marksisci i tylko margines.90% Kurdów przeklina PKK,Ocalana,Barzaniego czy Tabalaniego.Nie wypisujcie bzdur – Jezydzi czy alewici to tylko niewielka czesc Kurdów.Po stronie Dawlat ul Islamiya walczy bardzo wielu Kurdów…ale o tym się jakoś nie pisze.

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s